MAANDAG
ZAAL 1, Carmina zaal
16.30 17.30 Hip hop (groep 6,7,8) Yvonne
17.30

18.30

18.30

19.30

Zumba kids

Dans Special

Yga

Yga

19.30 20.30 Steps Yvonne
20.30 21.30 Dril Je Fit Yvonne
ZAAL 2, Danza zaal
15.45 16.30 ADV Kleuterballet (groep 1,2) Yvonne
16.30 17.30 Streetdance (groep 6,7,8) Yga
17.30 18.30 W.L.C. Yvonne
19.30 20.30 Jazzdance volwassenen Yga
ZAAL 3, Hula zaal
15.30 16.30 Polefitness beg jeugd Yga
DINSDAG
ZAAL 1, Carmina zaal
13.00 14.00 Galm-fit Yvonne
14.00 15.30
15.30 16.00
16.00 17.30 Kiddy Kids (t/m 8 jr) Yvonne
17.30 18.30 Streetdance (groep 8, klas 1,2 etc) Yga
18.30 19.30 Jazzdance (groep 8 en klas 1,2.. etc) Yga
19.30 21.30 Madness demoteam Yga
ZAAL 2, Danza zaal
17.30 18.30 Moderne dans Jeugd (groep 6,7,8) Inger
18.30 19.30 Moderne 13 + Inger
19.30 20.30 Burlesque 18+ Inger
20:30 21:30
ZAAL 3, Hula zaal
16.30 17.30 Polefitness Jeugd mid/gev. Yga
20.00 21.00 Polefitness Mees
WOENSDAG
ZAAL 1, Carmina zaal
14.30 15.30 K.L.U.S.C. Kiddy Kids & DSDiamonds Yvonne
15.30 16.00 Peuterdans Yvonne
16.00 16.45 ADV (groep 1,2) Yvonne
17.00 18.00 Stretch Yga
18.00 19.30 K.L.U.S.C. Madness & Majestic Girls & Hiphop Yvonne
19.30 20.30 Dril je fit Annet
20.30 21.30 Zumba Yga
ZAAL 2, Danza zaal
14.30 15.15 Klassiek 1a (groep 3,4,5) Yga
15.15 16.00 Klassiek 1b (groep 3,4,5) Yga
16.00 17.00 Klassiek 2 (groep 6,7,8) Yga
18.00 18.30 Spitzen Yga
18.30 19.30 Klassiek 3 + sel (13 jaar e.o.) Yga
19.30 20.30 Barre Workout Yga
DONDERDAG
ZAAL 1, Carmina zaal
15.30 16.30 Streetdance (groep 3,4,5) Yvonne
16.30 17.30 Streetdance (groep 6,7,8) Yvonne
17.30 19.30 Majestic Girls Yvonne
ZAAL 2, Danza zaal
17:30 18:30 Stijldansen Jeugd 13 + Ricardo
19:00 20:30 Stijldansen Volwassenen beg. Brons Ricardo
20:30 22:00 Stijldansen Volwassenen midden zilver Ricardo
ZAAL 3, Hula zaal
20:00 21:00 Polefitness volwassenen Yvonne
VRIJDAG
ZAAL 1, Carmina zaal
10.00 12.00 Stijldansen Ricardo
14.00 14.45 Streetdance (groep 1&2)
14.45 15.30 Streetdance (groep 3,4 & 5)
15.30 16.30 Streetdance (groep 6,7,8)
16.30 18.30 DSDiamonds Inger
18.30 20.30 HipHop Yvonne
ZAAL 2, Danza zaal
10.00 11.00 Keep Fit Yvonne
14.00 14.45 Peuter/Kleuterdans Yvonne
15.45 16.30
16.30 17.30 Boys Only (groep 3,4,5) Jurrian
17.30 18.30 Breakdance (groep 6,7,8.) Jurrian
18.30 19.30 Zumba kids Jennifer
19.30 20.30 Zumba volwassenen Jennifer
ZAAL 3, Hula zaal
15.00 16.00
16.00 17.00
17.00 18.00
18.00 19.00
19.00 20.30 Polefitness 20 + Mees