Lesrooster

ZOMERVAKANTIE

Vanaf 12 juli hebben wij een zomerrooster.
De eerste vier weken en laatste week van de zomervakantie is er op maandag, dinsdag en woensdag les van verschillende docenten.

Inschrijven is verplicht
Dit kan aan de balie of geef het door via de app aan 06-55851742 DSD.

Bij minimaal 5 deelnemers kan de les doorgaan.
Tijdens het zomerrooster mag je ook andere stijlen proberen en meerdere lessen achter elkaar of in de week volgen.

Maandag

Zaal 1, Carmina zaal
17.00 18.30 K.L.U.S.C.
18.30 20.00 Mega Crew

 

Zaal 2, Danza zaal
15.45 16.15 Peuters
16:15 17.00 Kleuters
17:00 18.00 Hiphop
18.15 19.15 Dance Special

Dinsdag

Zaal 1, Carmina zaal
15.30 16.30 K.L.U.S.C (t/m gr 6)
16.30 17.15 Airtrack
17.15 18.15 Circus Dance
18.30 19.30 Techniek
19.30 21.30 Madness demoteam

 

Zaal 2, Danza zaal
19.30 20.30 Zumba

 

Zaal 3, Hula zaal
17.00 18.00 Polefitness Jeugd mid/gev
18.15 19.15 Aerial Hoop 1
19.15 20.15 Aerial Hoop 2

Woensdag

Zaal 1, Carmina zaal
13.45 14.15 Peuterdans
14.15 15.00 ADV Kleuterballet (gr 1,2)
15.15 16.00 Klassiek (groep 3,4,5)
16.00 17.00 Klassiek 2  + selectie
17.00 18.00 Modern 1
18.30 19.30 Jazz / Modern
19.30 20.30 Klassiek 3/ Spitzen

 

Zaal 2, Danza zaal
14.30 15.15 Klassiek 1a (groep 3,4,5)
15.15 16.00 Klassiek 1b (groep 3,4,5)
16.00 17.00 Klassiek 2 (groep 6,7,8)
17.00 18.00 Improvisatie
18.00 18.30 Spitzen
18.30 19.30 Klassiek 3 + sel (13 jr e.o.)
19.30 20.30 Floorwork gevorderd

 

Zaal 3, Hula zaal
16.00 17.00 Polefitness Jeugd
17.00 18.00 Aerial Hoop jeugd

Donderdag

Zaal 1, Carmina zaal
15.30 16.30 Streetdance (groep 3,4,5)
16.30 17.30 Streetdance (groep 6,7,8)
17.30 19.30 Majestic Girls / Madness

 

 

Zaal 2, Danza zaal
16.30 17.30 Breakdance
17.30 18.30 Streetdance (13 jaar e.o.)

 

Zaal 3, Hula zaal
20:00 21:00 Polefitness vw

Vrijdag

Zaal 1, Carmina zaal
14.45 15.30 Streetdance (gr 3,4,5)
15.30 17.00 M.I.C. + Kiddy Kids
17.00 18.00 Right On Fire
18.15 19.30 Mega Crew
19.30 20.30 Cursus Tap Dance

 

Zaal 2, Danza zaal
14.00 14.30 Peuterdans
14.30 15.15 ADV kleuterdans

 

 

Zaal 3, Hula zaal
19.00 20.00 Polefitness jeugd
20.00 21.00 Polefitness volwassenen

Zaterdag

11.00 14.00 Vooropleiding Modern/Klassiek Michael
14.45 15.30 Coaching / privé les wedstrijd training Michael